Єднаймося в підтримку України

У межах кампанії WargamingUnited зібрано понад 1 млн доларів на закупівлю машин швидкої допомоги для України

13 листопада 2023 р. — Двотижневу благодійну акцію WargamingUnited підтримали наші гравці по всьому світу. У шести іграх Wargaming — World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Tanks: Modern Armor, World of Warships, World of Warships: Legends та World of Warplanes — були доступні спеціальні набори з декоративними елементами в українському стилі, створені художниками нашої київської студії.

До акції долучилися гравці зі 115 країн, які придбали 90 тис. наборів. За її підсумками компанія Wargaming перевела 1 072 940 доларів США через платформу UNITED24 на закупівлю автомобілів швидкої допомоги типу С, які допомагатимуть рятувати життя.

Ми дуже вдячні нашим гравцям та безмежно цінуємо їхній внесок і підтримку.

Придбано наборів:

World of tanks

50TP Курінний — важкий преміум танк VIII рівня, — а також камуфляж, деколі й напис «Курінний». Усе це створено в рамках проєкту WargamingUnited у World of Tanks. Обирайте, що вам до душі: камуфляж і деколі, що пасують для будь-якої машини, чи більший набір із танком 50TP Курінний на додаток для максимальної підтримки. Усі ключові візуальні матеріали створено нашою київською студією.    

Детальніше

World of Warships

Прапор «Дух єдності», нашивка «Україна» й камуфляж «Курінний», натхнені проєктом WargamingUnited. Це благодійний проєкт, зібрані в якому кошти будуть передані через платформу UNITED24, що збирає пожертви на підтримку постраждалих від війни українців. Обирайте зручний спосіб виказати підтримку: доступний як набір лише з камуфляжами «Незламний», так і більший, що містить прапор, нашивку, камуфляжі й корисні ігрові цінності — бонуси спорядження, Корабельний преміум акаунт, кредити й сигнал India Delta.
Детальніше

World of tanks Blitz

У World of Tanks Blitz на вас чекають два особливі набори. Обидва містять ресурси й унікальні предмети, як-от фон профілю, камуфляж для одного танка й аватар — усе створено нашою київською студією в рамках благодійного проєкту WargamingUnited. Ба більше, один із наборів також містить танк ASTRON Rex і Містичні контейнери. Придбавши набори, ви висловите підтримку Україні й отримаєте цінні ігрові предмети.

Детальніше

WORLD OF TANKS MODERN ARMOR

У World of Tanks Modern Armor на вас чекають два набори. Першим є WargamingUnited — Незламність, що містить важкий преміум танк IX рівня 50TP Resilient, а також камуфляж і емблеми.

Другим набором є WargamingUnited — Набір прикрас, що складається з камуфляжу «Незламний» і елементів зовнішнього вигляду. Обидва набори створено в рамках благодійного проєкту WargamingUnited зі збору коштів для українців, які постраждали від війни, через платформу UNITED24.

Детальніше

WORLD OF WARSHIPS LEGENDS

Прапор «Дух єдності» й камуфляж «Незламнийй» натхнені проєктом WargamingUnited. Це благодійний проєкт, зібрані в якому кошти будуть передані через UNITED24, що збирає пожертви на підтримку постраждалих від війни українців. Обирайте зручний спосіб виказати підтримку: доступний як набір лише з камуфляжами й прапором, так і більший, що містить прапор, камуфляжі, тиждень преміум акаунту й інші ігрові корисності, як-от знаки розрізнення й бустери.

Детальніше

WORLD OF WARPLANES

Антонов М Маша — по-справжньому український літак у World of Warplanes. Це потужний, швидкий і прекрасний винищувач IX рівня, що підкорює небо! На ваш вибір: емблема для всіх ваших літаків, натхнена гербом України; унікальний набір елементів зовнішнього вигляду для Антонов М, створений спеціально для проєкту WargamingUnited, чи найбільший набір підтримки з усім вищевказаним і самим літаком на додачу. World of Warplanes повністю розроблявся нашою київською студією понад десять років, і команда досі активно працює над ним у столиці України.

Детальніше